در سال 1383 تحولی عظیم در ساختار توزیع داروهای دامپزشکی ایران روی داد. حیات گستر آسیا متولد و رفته رفته به یکی از بزرگترین شرکت های پخش بخش خصوصی در کشور مبدل شد. این شرکت ضمن دریافت مجوز توزیع دارو از سازمان دامپزشکی کل کشور، مجوز توزیع واکسن و مواد بیولوژیک را نیز دریافت کرده و هم اینک از شرکت های مطرح در این حوزه میباشد . به جرات میتوان گفت پخش دارویی حیات گستر آسیا با داشتن پرسنل مجرب و متعهد و امکانات ترابری مدرن از جمله 10 دستگاه کامیون مسقف 10 تنی، 5 دستگاه ایسوزو و سه دستگاه وانت مجهز به سردخانه و داشتن بیش از 30 نمایندگی دارای گسترده ترین شبکه توزیع در سطح کشور بوده به طوری که تا دور دست ترین مناطق ایران را نیز تحت پوشش ارسال دارو و واکسن قرار داده است .انبارهای مرکزی ملکی شرکت در شهرک صنعتی نصیر آباد (رباط کریم) واقع شده و بیش از2500 متر مربع مساحت داشته و ظرفیت سردخانه آن نیز بالغ بر 500 متر مکعب است . مفتخریم به اطلاع برسانیم که حیات گستر اولین شرکتی است که مجوز توزیع سموم کشاورزی را ازسازمان نظام مهندسی کشاورزی دریافت کرده و در این زمینه نیز فعال است .
هم اینک سبد دارویی حیات گستر آسیا شامل بیش از 150 قلم دارو و 10 قلم واکسن از بیش از 15 تولید کننده داخلی و 10 وارد کننده می باشد .حیات گستر آسیا از سال 89 به منظورتوسعه فعالیت های خود وارد حوزه هایی دیگر نیز گردید. حوزه های واردات دارو، واکسن ، تجهیزات و لوازم پت، از برنامه های مدیران حیات گستر آسیا بود . در مرحله اول جهت واردات تجهیزات و لوازم پت شرکت ماناشید فارمدتاسیس شد و همزمان نیز برنامه های ورود به عرصه تولید با مشارکت در تاسیس کارخانجات معظم بایر افلاک کلید خورد.

 


 

امسال مسئله  ((تولید))  مطرح است. می خواهم مساله تولید را به عنوان محور فعالیت قرار بدهم. لذاست که مسئله ی تولید به نظر من مسئله محوری امسال است؛ لذا من شعار را  امسال این قرار دادم:  ((#رونق_تولید)).  باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند.            امام خامنه ای( مدظله العالی)

درباره کارخانجات دارویی بایر افلاک

گروه کارخانجات دارویی بایر افلاک، بزرگترین داروسازی خاورمیانه، در استان لرستان ، شهرستان ازنا واقع گردیده و در جهت محرومیت زدایی این منطقه و افتخار آفرینی در عرصه علم و صنعت دارویی، پزشکی و دامپزشکی میهن سبز اسلامیمان عزمی جزم و دیرینه و با دانش روز پیوندی ناگسستنی دارد.

این مجموعه شامل 7 کارخانه عظیم تولیدی به شرح ذیل می باشد:

1-داروسازی دامی

2- داروسازی انسانی

3- مواد اولیه دارویی

4-   واکسن

5- سرم

6- سموم دفع آفات کشاورزی، حیوانی، خانگی

7- مواد آرایشی، بهداشتی

راه های تماس با کارخانجات دارویی بایرافلاک

 

آدرس ایمیل داروسازی بایرافلاک : info@bayeraflak.ir
شماره تماس دفتر مرکزی : 1-02144846330
آدرس سایت رسمی داروسازی بایرافلاک : www.bayeraflak.ir

شماره تماس کارخانه : 8-06643437002

 

جستجوی هوشمند