افتتاحیه بایرافلاک

شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک ،بزرگترین کارخانه داروسازی خاور میانه و قطب داروسازی کشور با استعانت از ذات پاک ایزدی با حضور معاون اول محترم رییس جمهور جناب آقای دکتر جهانگیری  در تاریخ 12/3/1393 افتتاح گردید.

 هدف از تاسیس این کارخانه تولید داروهای مورد نیاز داخلی و نیز صادرات دارو با بالاترین کیفیت موجود و با تکیه بر اخرین دستاوردهای فناوری روز دنیا و مد نظر قرار دادن معتبرترین استانداردهای فارماکوپه ای بین المللی و توجه کامل به روشهای بهینه تولید GMP تاسیس شده است.شرکت کارخانجات دارویی بایر افلاک تجلی تلاش خالصانه ی جمعی از مدیران و متخصصان ایرانی با نیت ارتقای نام ایران و ایرانی در صنعت دارویی در سطوح جهانی است.

کارخانجات دارویی بایر افلاک مشتمل بر 7 کارخانه ی عظیم به شرح زیر است:

1-کارخانه داروسازی دامی

2-کارخانه داروسازی انسانی

3-کارخانه تولید مواد اولیه دارویی

4-کارخانه تولید واکسن

5-کارخانه تولید مایعات حجیم تزربقی(سرم)

6-کارخانه تولید سموم دفع آفات کشاورزی

7-کارخانه تولید مواد آرایشی-بهداشتی

کارخانجات داروسازی بایر افلاک با هدف تولید داروهای مورد نیاز داخلی و صادرات با بالاترین کیفیت موجود و با بهره گیری از جدیدترین فن آوریهای روز دنیا ومتکی به تکنولوژیهای پیشرفته و نوین دنیا در حوزه ی سلامت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی اعم از اروپایی وآمریکایی تاسیس شده است و در صدد است تا تعداد چشمگیری از داروها را برای اولین بار در ایران با یاری پروردگار متعال توسط تیم متخصص ومجرب خود تولید نماید.

کارخانه تولید داروهای دامی بایر افلاک با زیربنایی به مساحت 26000 متر مربع دارای 7 خط تولید دارویی با تولید بالغ بر 200 قلم انواع داروهای مورد استفاده در دامپزشکی اعم از انواع داروهای دام ،طیور و آبزیان می باشد و مجهز به مدرن ترین ماشین الات داروسازی مطابق با جدیدترین تکنولوژی های این صنعت است که ازاین جهت نیز در خاورمیانه در جایگاه اول قرار دارد.

امسال مسئله  ((تولید))  مطرح است. می خواهم مساله تولید را به عنوان محور فعالیت قرار بدهم. لذاست که مسئله ی تولید به نظر من مسئله محوری امسال است؛ لذا من شعار را  امسال این قرار دادم:  ((#رونق_تولید)).  باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند.            امام خامنه ای( مدظله العالی)

درباره کارخانجات دارویی بایر افلاک

گروه کارخانجات دارویی بایر افلاک، بزرگترین داروسازی خاورمیانه، در استان لرستان ، شهرستان ازنا واقع گردیده و در جهت محرومیت زدایی این منطقه و افتخار آفرینی در عرصه علم و صنعت دارویی، پزشکی و دامپزشکی میهن سبز اسلامیمان عزمی جزم و دیرینه و با دانش روز پیوندی ناگسستنی دارد.

این مجموعه شامل 7 کارخانه عظیم تولیدی به شرح ذیل می باشد:

1-داروسازی دامی

2- داروسازی انسانی

3- مواد اولیه دارویی

4-   واکسن

5- سرم

6- سموم دفع آفات کشاورزی، حیوانی، خانگی

7- مواد آرایشی، بهداشتی

راه های تماس با کارخانجات دارویی بایرافلاک

 

آدرس ایمیل داروسازی بایرافلاک : info@bayeraflak.ir
شماره تماس دفتر مرکزی : 1-02144846330
آدرس سایت رسمی داروسازی بایرافلاک : www.bayeraflak.ir

شماره تماس کارخانه : 8-06643437002

 

جستجوی هوشمند